Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Оптико-електроннi iнформацiйно-енергетичнi технологiї?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

  1. Ця стаття не була раніше опублікована, а також не представлена для розгляду і публікації в іншому журналі (інакше поясніть це у примітках для Редактора).
  2. Запропонований матеріал представлений у форматі Openoffice, Microsoft Word, RTF або Wordperfect.
  3. Інтернет-посилання представлені у вигляді повних URL.
  4. Текст набраний з одинарним міжрядковим інтервалом, шрифт Times New Roman, 12 pt; для виділення акцентів використовується курсив, а не підкреслення (крім інтернет-посилань); всі ілюстрації, графіки й таблиці розташовані в тексті там, де потрібно за змістом (а не в кінці документа).
  5. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам Керівництва для Авторів, розташованого в розділі "Про нас".
  6. Були видалені імена авторів із заголовка статті та виконані інші вимоги документа Забезпечення Анонімності при рецензуванні.
 

Положення про авторські права

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

  1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
  2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
  3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

 

Положення про конфіденційність

Імена та адреси, вказані вами при реєстрації на цьому сайті, будуть використані виключно для технічних цілей: контакту з Вами або з рецензентами (редакторами) в процесі підготовки Вашої статті до публікації. Вони в жодному разі не будуть надаватися іншим особам та організаціям.