ДЕКОГЕРЕНЦІЇ ІІІ-N НИЗЬКОРОЗМІРНІ НАНОСТРУКТУР КВАНТОВИХ ПРОЦЕСОРІВ
Ключові слова:
декогерентизація, квантові точки, кубіт, нітриди, самоорганізовані структури.Анотація
У роботі пропонується збільшення часу когерентного стану при кімнатних температурах використанням квантових точок всередині монокристаллической структури з великою шириною забороненої зони, зокрема, прямозоні матеріалів нітриду галію або алюмінію, вирощених в нанореакторах анодного оксиду алюмінію або оксиду кремнію, отриманого в порах оксиду алюмінію. Наші результати показують ефективність застосування таких самоорганізованих структур з метою створення масивів квантових точок, стійких до процесів декогеренції. У порівнянні з іншими технологіями створення квантового комп'ютера, використання широкозонних прямозоні бездефектних матеріалів забезпечує роботу пристроїв при кімнатній температурі.
Посилання
2. От гетеролазера до квантового компьютера / А.В. Палагин, В.И. Осинский, А.А. Мержвинский, А.В. Осинский, А.И. Золотопуп, Н.И. Ходаковский // Computers in Europe. Past, Present and Future: Proceeding II International Symposium. – October 1998. – Kiev. – P.437-451.
3. Banyai L, Koch S.W. Semiconductor Quantum Dots.-World Scientific.-1993.
4. Bryant G.W. Physica B, (March 1993) Sabmited to Phys. Rev. 1993.
5. Патент Украины № 33246 Квантовый процессор. Палагин А.В., Осинский В.И., Мержвинский А.А., Осинский А.В., Золотопуп А.И., Ходаковский Н.И., Яворский И.А.. – 2001 г.
6. Видимый эффект микрорезонатора в ближнем поле фотолюминесценции одной квантовой точки / А.М. Минтаиров, С.В. Осинский, О.В. Коваленков и др. // Физика и технологии. – 2000. – Санкт-Петербург. – ст. 232-235.
##submission.downloads##
-
PDF (Русский)
Завантажень: 184
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).