Факультету інформаційних електронних систем Вінницького національного технічного університету 55 років
DOI:
https://doi.org/10.31649/1681-7893-2024-48-2-7-12Ключові слова:
наукова діяльність, науково-педагогічний колектив, наукові школи, наукові та освітні досягнення, наукові розробкиАнотація
Стаття присвячена історії розвитку факультету інформаційних електронних систем Вінницького національного технічного університету. Надано інформацію про керівників факультету в різні роки його становлення. Надано інформації про наукові школи та досягнення факультету в науковому та освітньому напрямках. Також визначається внесок факультету та його роль у створенні потужних науково-освітніх осередків та наукових розробок та представлення їх на міжнародних та вітчизняних заходах.
Посилання
Vinnytsia National Technical University. 50 years of development, Vinnytsia: VNTU, 2010, 264 p.
Congratulations. on the occasion of the anniversary of the “Faculty of Infocommunications, Radio Electronics and Nanosystems of Vinnytsia National Technical University – 50 years”, Bulletin of VPI, issue 4, p. 7–13, Aug. 2019.
Electronic resource: https://ir.lib.vntu.edu.ua/bitstream/handle/123456789/28338/ В.pdf?sequence =1&isAllowed=y
##submission.downloads##
-
pdf
Завантажень: 35
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).