ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОКЕРОВАНОГО СВІТЛОРОЗСІЮВАННЯ В НЕМАТИКО-ХОЛЕСТЕРИЧНИХ СУМІШАХ ДЛЯ ЗАСОБІВ ВІДОБРАЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ
Анотація
Запропоновано кольоровий оптичний елемент зображення, який дає змогу утворити необхідний колір "змішуванням" трьох базових кольорів без створення окремих субпікселів. Показано, що отриманий елемент зображення має високу однорідність пікселя і на його основі можна створити інформаційні табло з високим коефіцієнтом заповнення. Завдяки ефекту пам’яті конфокальної текстури холестерика таке табло може працювати в стаціонарному режимі без прикладення електричного поля до холестеричного матеріалу.##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 207
Переглядів анотації: 260
Як цитувати
[1]
З. Ю. Готра, А. В. Фечан, О. Є. Сушинський, Г. І. Барило, В. В. Левенець, і А. М. Рудий, «ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОКЕРОВАНОГО СВІТЛОРОЗСІЮВАННЯ В НЕМАТИКО-ХОЛЕСТЕРИЧНИХ СУМІШАХ ДЛЯ ЗАСОБІВ ВІДОБРАЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ», Опт-ел. інф-енерг. техн., вип. 20, вип. 2, с. 84–89, Жов 2013.
Номер
Розділ
Системи технічного зору і штучного інтелекту з обробкою та розпізнаванням зображень
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).