Система Фур'є-Cтокс-поляриметрії полікристалічних мереж біологічних тканин
DOI:
https://doi.org/10.31649/1681-7893-2018-35-1-36-44Ключові слова:
Фур’є-Стокс поляриметрія, анізотропія, біологічна тканина, діагностикаАнотація
У даній статті розглядається можливість застосування Фур'є-стокс-поляриметрії для дослідження структури полікристалічних мереж біологічних тканин. Продемонстровано взаємозв’язок між набором статистичних моментів 1-го – 4-го порядків, що характеризують координатні розподіли азимута й еліптичності Фур'є-спектрів поляризаційно-неоднорідних зображень біологічних тканин і параметрами оптичної анізотропії полікристалічних мереж.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 243
Переглядів анотації: 274
Опубліковано
2019-06-14
Як цитувати
[1]
О. В. Дуболазов, М. Ю. Сахновський, О. В. Олар, П. М. Григоришин, і Ю. О. Ушенко, «Система Фур’є-Cтокс-поляриметрії полікристалічних мереж біологічних тканин», Опт-ел. інф-енерг. техн., вип. 35, вип. 1, с. 36–44, Чер 2019.
Номер
Розділ
Біомедичні оптико-електронні системи та прилади
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).