Application of the phenomenon of a surface plasmon resonance for controlling the process of polymerization of optical adhesives
DOI:
https://doi.org/10.31649/1681-7893-2018-35-1-65-72Keywords:
surface plasmon resonance, refractive index, glue, polymerization, ultraviolet radiationAbstract
A method based on the phenomenon of surface plasmon resonance for real-time control of the polymerization process of optical adhesives is proposed, as demonstrated by the example of the Akrol-3-360 and UV630 photopolymer adhesives. According to the calculated speed and duration of photopolymerization, the UV630 grade adhesive has a 25% higher polymerization rate and almost twice the polymerization time than the Akrol-3-360 grade adhesive.
Downloads
-
PDF (Українська)
Downloads: 279
Abstract views: 328
Published
2019-06-14
How to Cite
[1]
G. Dorozhynsky, G. Dorozhyns`ka, and V. Maslov, “Application of the phenomenon of a surface plasmon resonance for controlling the process of polymerization of optical adhesives”, Опт-ел. інф-енерг. техн., vol. 35, no. 1, pp. 65–72, Jun. 2019.
Issue
Section
Optical-Electronic Devices and Components in Laser and Energy Technologies
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).