МІРА ВІДСТАНІ ЗАБЕЗПЕЧУЮЧА ІНВАРІАНТНІСТЬ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ'ЄКТІВ ДО МАСШТАБНИХ ЗМІН ЇХ ЗОБРАЖЕНЬ В СИСТЕМАХ ТЕХНІЧНОГО ЗОРУ

Автор(и)

  • Т. Ч. Алієв

Анотація

У статті наведені галузі науки і техніки в яких активно використовуються системи технічного зору . Вказані основні напрямки застосування систем технічного зору . Запропоновано нову формулу заходи відстаней між об'єктами і вироблений її аналіз . Наведено результати комп'ютерного моделювання залежностей зміни запобіжного відстаней між об'єктами від зміни масштабу зображення і від зміни адитивної і мультиплікативної похибок вимірювання . Показано , що при равноточних вимірах , за рахунок придушення похибок ознак при застосуванні даної міри відстаней між об'єктами , підвищується достовірність розпізнавання зображень. Зроблено висновок про переваги запропонованої формули в порівнянні з наявними .

##submission.downloads##

Переглядів анотації: 155

Як цитувати

[1]
Т. Ч. Алієв, «МІРА ВІДСТАНІ ЗАБЕЗПЕЧУЮЧА ІНВАРІАНТНІСТЬ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ДО МАСШТАБНИХ ЗМІН ЇХ ЗОБРАЖЕНЬ В СИСТЕМАХ ТЕХНІЧНОГО ЗОРУ», Опт-ел. інф-енерг. техн., вип. 18, вип. 2, с. 110–113, Лис 2013.

Номер

Розділ

Системи технічного зору і штучного інтелекту з обробкою та розпізнаванням зображень

Метрики

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.