МІРА ВІДСТАНІ ЗАБЕЗПЕЧУЮЧА ІНВАРІАНТНІСТЬ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ'ЄКТІВ ДО МАСШТАБНИХ ЗМІН ЇХ ЗОБРАЖЕНЬ В СИСТЕМАХ ТЕХНІЧНОГО ЗОРУ
Abstract
У статті наведені галузі науки і техніки в яких активно використовуються системи технічного зору . Вказані основні напрямки застосування систем технічного зору . Запропоновано нову формулу заходи відстаней між об'єктами і вироблений її аналіз . Наведено результати комп'ютерного моделювання залежностей зміни запобіжного відстаней між об'єктами від зміни масштабу зображення і від зміни адитивної і мультиплікативної похибок вимірювання . Показано , що при равноточних вимірах , за рахунок придушення похибок ознак при застосуванні даної міри відстаней між об'єктами , підвищується достовірність розпізнавання зображень. Зроблено висновок про переваги запропонованої формули в порівнянні з наявними .Downloads
-
PDF (Русский)
Downloads: 165
Abstract views: 217
How to Cite
[1]
T. C. Aliiev, “МІРА ВІДСТАНІ ЗАБЕЗПЕЧУЮЧА ІНВАРІАНТНІСТЬ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ДО МАСШТАБНИХ ЗМІН ЇХ ЗОБРАЖЕНЬ В СИСТЕМАХ ТЕХНІЧНОГО ЗОРУ”, Опт-ел. інф-енерг. техн., vol. 18, no. 2, pp. 110–113, Nov. 2013.
Issue
Section
Systems Of Technical Vision And Artificial Intelligence, Image Processing And Pattern Recognition
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).