Ефективність передачі сонячного випромінювання на відстань по волоконно-оптичним кабелям
DOI:
https://doi.org/10.31649/1681-7893-2018-35-1-73-80Ключові слова:
Сонячне випромінювання, концентратор сонячного випромінювання, волоконно-оптичний кабель, розсіювач світлаАнотація
У статті досліджуються функціональність і можливості застосування систем передачі сонячного випромінювання на відстань по волоконно-оптичним кабелям (ВОК)
Посилання
Hathaway, W. E., Hargreaves, J.A., Thompson, G.W. & Novitsky, D. (1992), A study into the effects of light on children of elementary school age – A case of daylight robbery, Alberta. Dept. of Education, Edmonton. Planning and Information Services.
Franta, G. & Anstead, K. (1994). Daylighting offers great opportunities, Window & Door Specifier-Design Lab, pp. 40-43.
HIMAWARI Solar Lighting System. Available online: http://www.himawari-net.co.jp/e_page-index01.html (accessed on 14 December 2015).
PARANS Product Information. Available online: http://www.parans.com/eng/sp3/ (accessed on 14 December 2015).
Yuexia Lv, Longyu Xia, Jinyue Yan, Jinpeng Bi. Design of a hybrid fiber optic daylighting and PV solar lighting system. REM 2017, 18–20 October 2017.
И.И. Гроднев, Ю.Т. Ларин, И.И. Теумин (1985). Оптические кабели. Конструкции, характеристики, производство и применение. М.: Энергоатомиздат.
Christopher G. Werring, (2009) “Design And Application Of Fiber Optic Daylighting Systems,” Dept. of Architectural Engineering & Construction Science, College of Engineering, Kansas State University.
В.П.Кожем’яко, Є.О.Ходяков, О.О.Кузін. (2016) Сучасні енергозберігаючі освітлювальні пристрої, побудовані на основі оптичної системи передачі сонячного випромінювання на відстань по волоконно-оптичних кабелях (ВОК). Оптико-електронні інформаційно-енергетичні технології, 1 (31), 74-81.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 349
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).