THE DEGREE OF MUTUAL CORRELATION OF MUELLER MATRIX ELEMENTS
Abstract
On the basis of the approach to the analysis of degree of consistency between the states of polarization between two points of coherent laser field proposed by Ellis and Dogario, new parameter describing the polarization correlation similarity between manifestation of optically anisotropic components in different points of biological tissues - the degree of mutual correlation Muller matrix of biological tissue have been received. An experimental parameter in problems of differentiation orientation-phase component of architectonic and physiological state of biological tissue based on statistical and correlation approach has been proposed.Downloads
-
PDF
Downloads: 161
Abstract views: 228
How to Cite
[1]
Y. Y. Tomka, V. O. Ushenko, and V. O. Balanetska, “THE DEGREE OF MUTUAL CORRELATION OF MUELLER MATRIX ELEMENTS”, Опт-ел. інф-енерг. техн., vol. 20, no. 2, pp. 163–172, Oct. 2013.
Issue
Section
Biomedical Optical And Electronic Systems And Devices
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).