ФОТОТЕРАПЕВТИЧНИЙ АПАРАТ ПОСОХОВА-КОРОБОВА «БАРВА-ЦНС» ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ АЛЬЦГЕЙМЕРА
Анотація
Розроблено апарат Посохова - Коробова «Барва - ЦНС » фототерапії хвороби Альцгеймера та інших судинних , запальних і дегенеративних захворювань головного мозку людини. Лікувальна дія апарату засноване на здатності світла видимого та інфрачервоного діапазонів спектру посилювати мікроциркуляцію крові і нормалізувати її реологічні показники . В якості джерел в апараті використовуються над'яскравих світлодіодів червоного ( λ = 660 нм) і інфрачервоного ( λ = 940 нм) діапазонів спектру. Світлодіодні випромінювачі розташовані на внутрішній поверхні апарату, що має форму шолома. Апарат працює в трьох режимах: безперервному , імпульсному і скануючому##submission.downloads##
-
PDF (Русский)
Завантажень: 333
Переглядів анотації: 451
Як цитувати
[1]
А. М. Коробов, Н. Ф. Посохов, В. Г. Черненков, і Є. В. Козирь, «ФОТОТЕРАПЕВТИЧНИЙ АПАРАТ ПОСОХОВА-КОРОБОВА ‘БАРВА-ЦНС’ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ АЛЬЦГЕЙМЕРА», Опт-ел. інф-енерг. техн., вип. 16, вип. 2, с. 132–134, Лис 2013.
Номер
Розділ
Біомедичні оптико-електронні системи та прилади
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).