ПЕРЕВІРКА АДЕКВАТНОСТІ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ПАРАЛЕЛЬНО-ІЄРАРХІЧНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ
Abstract
У статті було розглянуто паралельно-ієрархічну мережу та розроблено для неї математичні моделі за допомогою G-перетворення. Сформульовано та доведено три теореми, які повністю розкривають суть G -перетворення та доводять, що при застосуванні G -перетворення інформація паралельно-ієрархічної мережі повністю зберігається. У першій теоремі розглянуто збереження інформації при застосуванні G -перетворення до стовпчикової матриці, причому розглянуто різних три випадки (для всіх різних елементів, для групи однакових елементів та для скінченого числа груп однакових елементів). У другій теоремі аналогічно розглядається прямокутна матриця, а у третій теоремі доводиться, що вхідний масив стовпчикових матриць повністю переходить у сукупність хвостових елементів. Було також показано, що у всіх випадках елементи G -перетворення виражаються через елементи вхідної матриці за допомогою єдиної загальної формули. При побудові G -перетворення також демонструється стиск інформації без втрати.Downloads
-
PDF (Українська)
Downloads: 169
Abstract views: 244
How to Cite
[1]
L. I. Tymchenko, S. M. Horeiko, N. I. Kokriatska, and I. D. Ivasiuk, “ПЕРЕВІРКА АДЕКВАТНОСТІ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ПАРАЛЕЛЬНО-ІЄРАРХІЧНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ”, Опт-ел. інф-енерг. техн., vol. 15, no. 1, pp. 11–18, Nov. 2013.
Issue
Section
OptoElectronic/Digital Methods and Systems for Image/Signal Processing
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).