СПЕКТРОПОЛЯРИМЕТРИЧНІ МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ДОСЛІДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ГУМОРАЛЬНИХ СЕРЕДОВИЩ
Abstract
В даній роботі запропоновані спектрополяриметричні методи та засоби дослідження параметрів гуморальних середовищ дозволяють підвищити достовірність та швидкодію медичної діагностики. Показано, що поєднання спектральної, поляриметричної та просторової інформації у спектрополяриметрії зображень дозволяє у багато разів збільшити масив вимірювальної інформації. Дослідження виконуються науковими колективами кафедри екології та екологічної безпеки ВНТУ та лабораторії оптики світлорозсіювальних середовищ Інституту фізики ім. Степанова НАН Республіки Білорусь.Downloads
-
PDF (Українська)
Downloads: 198
Abstract views: 230
How to Cite
[1]
V. H. Petruk, S. Kvaterniuk, I. Vasylkivskyi, A. P. Ivanov, and V. V. Barun, “СПЕКТРОПОЛЯРИМЕТРИЧНІ МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ДОСЛІДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ГУМОРАЛЬНИХ СЕРЕДОВИЩ”, Опт-ел. інф-енерг. техн., vol. 17, no. 1, pp. 128–131, Nov. 2013.
Issue
Section
Optical and Quantum Electronics in Computer and Intellectual Technologies
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).