МОДЕЛІ ВОЛОКОННО - ОПТИЧНИХ ІНТЕРФЕЙС - КАНАЛІВ ГЕОІНФОРМАЦІЙНО - ЕНЕРГЕТИЧНИХ МЕРЕЖ
Анотація
В статті приведений математичний апарат опису процесів і результати фізичного моделювання волоконно-оптичного інформаційно-енергетичного інтерфейс-каналу (ВОІЕІК). Вперше для ВОІЕІК геоінформаційно-енергетичних мереж (ГІЕМ) запропоновано нелінійну математичну модель, яка враховує впливи енергетичних спектральних каналів на інформаційні і базується на оптичних нелінійних явищах. Фізична модель ВОІЕІК побудована на спеціально розробленому макеті волоконного інтерфейс-каналу із спектральним WDM - мультиплексуванням.##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 201
Переглядів анотації: 236
Як цитувати
[1]
В. П. Кожем‘яко і В. І. Маліновський, «МОДЕЛІ ВОЛОКОННО - ОПТИЧНИХ ІНТЕРФЕЙС - КАНАЛІВ ГЕОІНФОРМАЦІЙНО - ЕНЕРГЕТИЧНИХ МЕРЕЖ», Опт-ел. інф-енерг. техн., вип. 17, вип. 1, с. 197–214, Лис 2013.
Номер
Розділ
Волоконно-оптичні технології в інформаційних (internet, intranet тощо) та енергетичних мережах
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).